Množstevné zľavy: až do 55%
Pomoc & Kontakt
Máš otázku, žiadosť alebo potrebuješ pomoc?
Radi ti pomôžeme a odpovieme na tvoju otázku.
Kontaktuj nás
Veľa otázok už bolo zodpovedaných v sekcii
"Často kladené otázky"
Prihlásenie / Registrácia
 
 

Dodanie

Aký je čas dodania objednávky?

IN TIME - 5 pracovných dní    

Uloženka - 5-7 pracovných dní
V prípade platby bankovým prevodom je termín doručenia 5 pracovných dní potom, ako zaevidujeme platbu.

Expresné doručenie DHL - 2 pracovné dni.
Objednávky zadané do 23:59 – vyrobíme a vyexpedujeme na druhý deň – doručenie objednávky je nasledujúci pracovný deň od expedície.
Objednávky objednané medzi nedeľou a stredou budú doručené nasledujúci pracovný deň. Objednávky objednané vo štvrtok budú dodané v pondelok. Objednávky objednané medzi piatkom a sobotou budú dodané v utorok. Je potrebné poskytnúť telefónne číslo, na ktoré ťa v prípade potreby môže kontaktovať kuriér. Komunikácia s kuriérom zabezpečí včasné doručenie tvojej objednávky. Bohužiaľ, nemôžeme garantovať včasné doručenie expresných zásielok do vzdialených miest a na P.O. Box adresy.

Spôsob dopravy
Dátum doručnia
Hodnota objednávky
Cena za dopravu

Čo je potrebné urobiť ak v čase doručenia zákazník nie je na adrese?
V prípade, že kuriér nezastihne zákazníka na stanovenej adrese, bude ho telefonicky kontaktovať, aby dohodol čas doručenia. Preto je veľmi dôležité v procese objednávky uviesť telefónne číslo pre doručenie objednávky. Pokiaľ ani telefonicky nie je možné zastihnúť zákazníka, kuriér sa pokúsi zásielku opätovne doručiť na ďalší pracovný deň. Zásielku však môže prebrať v zákazníkovom mene aj niekto iný. Zásielku je možné opakovane doručiť len 3 krát, potom je automaticky vrátená späť do Shirtinatoru.

Čo je možné urobiť v prípade, že zásielka nie je vôbec doručovaná?
Potom, ako je objednávka od nás expedovaná, posielame zákazníkom automatický informačný e-mail o expedícii. Po informačnom e-maily, by zásielka mala byť doručená do 2-3 pracovných dní. Ak objednávka ani po tomto čase nebola doručená, tak nás prosím kontaktuj prostredníctvom
kontaktného formulára.

 

Je možný osobný odber?
Osobný odber bohužiaľ nie je možný. Preto sme zaviedli alternatívny spôsob osobného odberu prostredníctvom odberných miest Uloženky.
Uloženka
Ponúkame možnosť dodania do jedného z výdajných miest služby ULOŽENKA. Zásielku je možné osobne prevziať v lehote do 7 dní od doručenia. Pre prevzatie zásielky je nutné poznať unikátne HESLO, ktoré zákazník získa v informatívnej SMS priamo z Uloženky.
please wait loading ...