Množstevné zľavy: až do 70%
Prihlásenie / Registrácia
Zabudnuté heslo
* Povinné polia
 
 

UŽIVATEĽSKÉ KONTO A OCHRANA ÚDAJOV

 

Na čo mi je potrebné uživateľské konto „Môj účet“ a aké výhody mi dáva?

Zriadenie uživateľského účtu „Môj účet“ je zadarmo a poskytuje niekoľko zásadných výhod. Môžete si tu pozrieť históriu vašich objednávok. Takisto si môžete skontrolovať stav vašej aktuálnej objednávky alebo vytlačiť faktúru. Zároveň sa tu objednávka dá stornovať a potom nanovo odoslať bez toho, aby ste ju museli znovu zadávať do systému.

 
 

Čo mám robiť, keď som zabudol svoje heslo?

Ak ste u nás zaregistrovaný(á) pod vašu e-mailovou adresou, pošleme vám nové heslo.

 

 

Sú moje osobné údaje dostatočne zabezpečené? Dávate ich tretím stranám?

Všetky vami zadané osobné údaje sú samozrejme starostlivo uchované. Vaše údaje sú použité a uložené výhradne iba na vyhotovenie a expedíciu objednávky. Vrámci toho môžu byť odovzdané nášmu partnerovi – kuriérskej spoločnosti. Vaše údaje nebudú odovzdané tretím stranám pre žiadne iné účely, napríklad marketingové účely.

 

 

Ako Shirtinator ochraňuje moje osobné údaje?

Vaše osobné údaje sú chránené najnovšou technológiou pomocou prenosu SSL - Secure Socket Layer, ktorý pracuje 128-Bitovým šifrovaním. Údaje, ktoré sú šifrované pomocou SSL – vaše meno, adresa, číslo platobnej karty alebo bankové spojenie, nemôžu byť identifikované tretími stranami. Aby sme predišli hackerským útokom na vaše údaje, sú tieto uložené na servri, ktorý nie je pripojený na internet. Vy môžete prispieť k ochrane vašich údajov tým, že nedáte nikomu vaše heslo.

 
 

Kam sa môžem obrátiť v prípade problémov?

Ak by sa v prípade vašej objednávky objavili problémy, kontaktujte nás prosím na zákazníckej linke: Tel: +420 228 886 616 (v pracovných dňoch: 9:00 - 13:00, volanie je za cenu telefonátu do Českej Republiky podľa tarify operátora) alebo prostredníctvom Kontaktného formulára.

 

 

 

please wait loading ...