Množstevné zľavy: až do 70%
Prihlásenie / Registrácia
Zabudnuté heslo
* Povinné polia
 
 

PLATBA

Všetko o platbách a platobných metódach


OTÁZKA: Akým spôsobom je možné zaplatiť za objednávku?
ODPOVĚĎ: Na úhradu objednávky ponúkame niekoľko spôsobov:

Dobierka - Dobierka je možná iba pre objednávky v hodnote do 50 €. Objednávku doručí kuriér UPS a zákazník ju zaplatí pri prevzatí. Termín doručenia objednávky je pre tento spôsob platby dlhší o 2-3 pracovné dni než obvykle. Dobierka, ako jediný spôsob platby je u nás s poplatkom. Ostatné možnosti úhrady sú zadarmo. Poplatok za dobierku je 1,20 €.
Dobierka – Uloženka, Balíkomat, DPD pickup - Zásielka na dobierku s osobným odberom vo výdajnom mieste ULOŽENKA, BALÍKOMAT, DPD pickup je možná iba pre objednávky v hodnote do 50 €. Zásielku zákazník prevezme a aj zaplatí priamo na výdajnom mieste Uloženka alebo DPD pickup a to do 7 dní od doručenia. Pre Balíkomat je potrebné vyzdvihnúť a uhradiť zásielku do 72 hodín. Termín doručenia objednávky je pre tento spôsob platby dlhší o 2-3 pracovné dni než obvykle. Dobierka, ako jediný spôsob platby je u nás s poplatkom. Ostatné možnosti úhrady sú zadarmo. Poplatok za dobierku je 1,20 €.
Platba kartou – Pri voľbe spôsob platby kreditnou kartou, platba bude ihneď pripísaná na náš účet a objednávka môže byť okamžite spracovávaná. Akceptujeme karty Euro/Mastercard a Visa. Tento platobný spôsob je bez poplatku.
Vklad na účet - Tento spôsob platby je možné využiť, ak zákazník nie je majiteľom žiadneho účtu, alebo ak je pre zákazníka jednoduchšie zrealizovať platbu priamo na náš účet v pobočke Tatra banky. Dôležité je, správne uviesť naše číslo účtu a ako variabilný symbol, číslo aktuálnej objednávky.
Vklad na účet prevodom peňazí - Spôsob platby, pri ktorom je zvolený príkaz na úhradu z účtu zákazníka na náš účet. Ak je zákazník vlastníkom účtu v Tatra banke, bude platba pripísaná v priebehu daného dňa. Ak prevod peňazí bol zrealizovaný z inej banky, ako z tej, v ktorej máme zriadený účet, bude platba pripísaná približne do 24 hodín.
Internet banking – Bankový prevod Trustpay, je služba elektronického bankovníctva, ktorá umožňuje zaplatenie za objednávku v reálnom čase cez Internet banking nasledujúcich bánk: Tatra Banka, Slovenská sporiteľňa, VÚB, ČSOB, UniCredit, Sberbank, OTP Bank, Poštová banka, Zuno. Ide o najpohodlnejší a najrýchlejší spôsob platby. Pre použitie Internet bankingu je nutné mať zriadený účet v banke a aj službu Internet banking. Tento platobný spôsob je bez poplatku.

OTÁZKA: Ako je platba cez Internet banking chránená?
ODPVOEĎ: Pri platení cez Internet banking, sa my ako Shirtinator nedostaneme k súkromným prihlasovacím údajom k účtu našich zákazníkov. Tieto údaje sú vypĺňané až na zabezpečenej stránke príslušnej banky.

OTÁZKA: Ako je platba kartou chránená?
ODPOVEĎ: Shirtinator platby kreditnou kartou sú spracované poskytovateľom platobných služieb Wirecard; platobné údaje sú uložené u poskytovateľa, takže my nikdy nemôžeme vidieť číslo kreditnej karty.

OTÁZKA: Ako je možné zistiť, že bola objednávka správne uhradená?
ODPOVEĎ: Úhrada objednávky kreditnou kartou alebo Internet bankingom prebieha takmer okamžite. Financie sú obratom pripísané na náš účet. Pri platbe platobnou kartou, využívame poskytovateľa Wirecard, SMS avízo nie je v tejto službe podporované. Ak je úspešne dokončený objednávkový proces, teda aj s úhradou cez Wirecard alebo Internet banking, zákazník okamžite - do pár sekúnd dostane od nás Shirtinatoru automaticky generovaný email s potvrdením objednávky. V prípade, že zákazník si nie je istý úspešnosťou platby, je možné nás kontaktovať emailom na info@shirtinator.sk.

OTÁZKA: Ako dlho trvá spracovanie platieb pri platobnej metóde vklad na účet?
ODPOVEĎ: Na spracovanie platieb, ktoré boli uhradené vkladom na účet alebo prevodom financií na náš účet, máme 24-48 hodín. Objednávka bude zaradená do výroby až po spracovaní platby.
please wait loading ...