Množstevné zľavy: až do 55%
Pomoc & Kontakt
Máš otázku, žiadosť alebo potrebuješ pomoc?
Radi ti pomôžeme a odpovieme na tvoju otázku.
Kontaktuj nás
Veľa otázok už bolo zodpovedaných v sekcii
"Často kladené otázky"
Prihlásenie / Registrácia
 
 

Platba

Akým spôsobom je možné zaplatiť za objednávku?

 

Zvoliť si môžete jeden zo šiestich spôsobov platby:

 

Objednávka bude zaradená do výroby až po spracovaní platby. Faktúru vo formáte PDF obdržíte  e-mailom automaticky po vyhotovení objednávky.

 

V prípade, že zákazník si nie je istý úspešnosťou platby, je možné nás kontaktovať cez kontaktný formulár.

 

PayPal

Pri spôsobe platby cez PayPal účet sú financie takmer okamžite pripísané na náš účet. Aby zákazník bol presmerovaný na PayPal platobnú bránu je potrebné kliknúť na „Potvrdenie objednávky“ v objednávkovom procese. Následne je možné sa prihlásiť do PayPal účtu a autorizovať platbu. Platba bude zrealizovaná až potom, keď v poslednom kroku objednávky zákazník klikne na „Odoslať objednávku“. Tento platobný spôsob je bez poplatku.

 

Internet banking

Bankový prevod Trustpay, je služba elektronického bankovníctva, ktorá umožňuje zaplatenie za objednávku v reálnom čase cez Internet banking nasledujúcich bánk:Tatra Banka, Slovenská sporiteľňa, VÚB, Poštová banka, ČSOB, Fio banka. Ide o najpohodlnejší a najrýchlejší spôsob platby. Pre použitie Internet bankingu je nutné mať zriadený účet v banke a aj službu Internet banking. Tento platobný spôsob je bez poplatku.

 

Platba kartou

Pri voľbe spôsob platby kreditnou kartou, platba bude ihneď pripísaná na náš účet a objednávka môže byť okamžite spracovávaná. Zo zákazníckeho účtu sa evidencia úspešnej platby prejaví do troch pracovných dní. Wirecard je Nemecká spoločnosť a spracovanie platieb do 3 prac. dní. Financie sú však strhnuté takmer okamžite! Prosíme, v prípade nejasností nás neváhaj kontaktovať, poprípade kontaktuj tvoju banku ohľadom presných informácií.

Akceptujeme karty Euro/Mastercard a Visa. Tento platobný spôsob je bez poplatku.

 

Bankový prevod

Spôsob platby, pri ktorom je zvolený príkaz na úhradu z účtu zákazníka na náš účet. Platba bude  pripísaná približne do 24-48 hodín.

 

Ako je možné zistiť, že bola objednávka správne uhradená?

Úhrada objednávky kreditnou kartou alebo Internet bankingom prebieha takmer okamžite. Financie sú obratom pripísané na náš účet. Pri platbe platobnou kartou, využívame poskytovateľa Wirecard, SMS avízo nie je v tejto službe podporované. Ak je úspešne dokončený proces objednávky, teda aj s úhradou cez Wirecard alebo Internet banking, zákazník okamžite - do pár sekúnd dostane od nás Shirtinatoru automaticky generovaný e-mail s potvrdením objednávky. V prípade, že zákazník si nie je istý úspešnosťou platby, je možné nás kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára.

 

please wait loading ...