Množstevné zľavy: až do 70%
Prihlásenie / Registrácia
Zabudnuté heslo
* Povinné polia
 
 

REKLAMÁCIA


Kam sa môžem obrátiť v prípade reklamácie?

Ak sme vám poslali poškodenú či chybne vyhotovenú zásielku (napr. Nesprávna veľkosť, nesprávna potlač, atď), kontaktujte prosím naše zákaznícke oddelenie: Tel: +420 228 886 616 (v pracovných dňoch: 9:00 - 13:00, volanie je za cenu telefonátu do Českej Republiky podľa tarify operátora) alebo využite náš Kontaktný formulár. Objednávky, pri ktorých sme chybu urobili my, vám samozrejme vyhotovíme nanovo a doručíme úplne bezplatne.

 

Môžem objednaný tovar, ktorý mi nesedí alebo sa mi nepáči, bez problémov poslať naspäť?

Vaša spokojnosť je našim prvoradým ceľom. Nepotlačený produkt je možné bez udania dôvodu vrátiť do 14 dní od doručenia. Pri produktoch, ktoré neboli nosené, garantujeme vrátenie celej sumy. V prípade, že nám tovar idete posielať naspäť, je potrebné predtým kontaktovať naše zákaznícke oddelenie: Tel: +420 228 886 616 (v pracovných dňoch: 9:00 - 13:00, volanie je za cenu telefonátu do Českej Republiky podľa tarify operátora) alebo prostredníctvom Kontaktného formulára.

 

Dôležitá vec, na ktorú treba myslieť už pri objednávaní:

Shirtinator nie je klasický zásielkový obchod. Každý produkt, ktorý si sami nadizajnujete a vytvoríte, je vyrobený jedinečne pre vás a tým pádom je to unikát. Tento špeciálne vami vytvorený produkt nemôžeme jednoducho predať inému zákazníkovi. Keďže produkty, na ktorých je váš vlastný text, motív alebo fotka, nie je možné vrátiť, prosíme vás, aby ste si pre objednaní dobre zvážili veľkosť, strih, farbu atď. V prípade problémov sa obráťte na naše zákaznícke oddelenie alebo si najskôr objednajte jeden produkt na skúšku.

Aby ste predišli nedorozumeniam pri výbere motívov a textov, prosím prezrite si potvrdenie o objednávke hneď ako ho dostanete.


V prípade, že nám tovar idete posielať naspäť, je potrebné predtým kontaktovať naše zákaznícke oddelenie: Tel: +420 228 886 616 (v pracovných dňoch: 9:00 - 13:00, volanie je za cenu telefonátu do Českej Republiky podľa tarify operátora) alebo prostredníctvom Kontaktného formulára..

 

 

 

please wait loading ...