Množstevné zľavy: až do 70%
Prihlásenie / Registrácia
Zabudnuté heslo
* Povinné polia
 
 

ZÁKAZNÍCKY ÚČET

Všetko o zákazníckom účte a o ochrane údajov


OTÁZKA: Aké výhody má registrácia a vytvorenie zákazníckeho účtu?
ODPOVEĎ: Zriadenie zákazníckeho účtu je zadarmo a vďaka účtu je možné prezrieť históriu objednávok. Je možné pozrieť stav aktuálnej objednávky alebo znovu objednať niektorú z predchádzajúcich objednávok. Zároveň je možné objednávku stornovať, pokiaľ ešte nebola zaradená do výroby a následne, ak nastane zmena je možné danú objednávku nanovo odoslať bez toho, aby ju bolo potrebné znovu zadať do systému cez creator.

OTÁZKA: Zabudnuté heslo, ako ďalej postupovať?
ODPOVEĎ: Ak zákazník zabudol heslo, môže získať nové kliknutím sem. Nové heslo bude zaslané na registračný email zákazníka.

OTÁZKA: Ako sú zabezpečené osobné údaje zákazníkov? Sú poskytované tretím stranám?
ODPOVEĎ: Všetky osobné údaje sú samozrejme starostlivo uchované. Osobné údaje zákazníka sú použité výhradne iba na vyhotovenie objednávky, expedíciu objednávky a doručenie objednávky. V rámci prepravy a doručenia objednávky, môžu byť osobné údaje odovzdané nášmu partnerovi – kuriérskej spoločnosti. Osobné údaje zákazníka nikdy nie sú odovzdané tretím stranám pre žiadne iné účely, napríklad marketingové účely.

OTÁZKA: Ako Shirtinator ochraňuje osobné údaje zákazníka?
ODPOVEĎ: Osobné údaje zákazníka sú chránené najnovšou technológiou pomocou prenosu SSL - Secure Socket Layer, ktorý pracuje 128-Bitovým šifrovaním. Údaje, ktoré sú šifrované pomocou SSL – ako meno, adresa, číslo platobnej karty alebo bankové spojenie, nemôžu byť identifikované tretími stranami. Aby sme predišli hackerským útokom na údaje zákazníka, sú tieto uložené na servery, ktorý nie je pripojený na internet. Zákazník môže prispieť k ochrane svojich osobných údajov tým, že nedá nikomu Shirtinator heslo.

OTÁZKA: Ako postupovať pri probléme so zákazníckym účtom?
ODPOVEĎ: Ak by sa v prípade objednávky či zákazníckeho účtu objavili problémy, kontaktujte nás prostredníctvom Kontaktného formulára alebo na email:  info@shirtinator.sk

OTÁZKA: Ako je možné zrušiť zákaznícky účet?
ODPOVEĎ: Zrušenie zákazníckeho účtu vykonáme v našom systém. Stačí nás kontaktovať prostredníctvom emailu: info@shirtinator.sk s požiadavkou o zrušenie účtu. Zrušenie účtu je bezplatné.
please wait loading ...