Pomoc & Kontakt
Kontaktujte nás
prostredníctvom e-mailu info@shirtinator.sk
alebo cez Kontaktný formulár
prostredníctvom telefónu +420 228 886 616
(V pracovných dňoch: 9:00 - 13:00 volanie je za cenu telefonátu do Českej Republiky podľa tarify operátora)
Prihlásenie / Registrácia
Zabudnuté heslo
* Povinné polia
 
 

Štýlové motívy na tričká s potlačou podľa vlastného výberu ✓ Veľmi veľa módnych a trendy motívov ☆ Pánske, dámske, detské ➨ Nájdi si svoj vlastný motív, teraz!

Flex tlač Flex tlač je moderný spôsob potlače textilu pomocou vysoko kvalitných flex fólií. Táto technológia je vhodná pre všetky vektorové maximálne trojfarebné motívy. Motív realizovaný flex tlačou je na dotyk extrémne jemný, takmer vôbec nevystupuje nad štruktúru textilu.Výhodou Flex tlače je možnosť použiť špeciálne farby ako napríklad fosforovú (v tme svietiacu), UV aktívnu alebo reflexnú.
Flock tlač Flock tlač, je moderný spôsob potlače textilu pomocou vysoko kvalitných flock fólií. Táto technológia je vhodná pre všetky vektorové maximálne troj farebné motívy. Pred tlačou je motív pomocou rezacieho plotra vyrezaný do flock fólie a následne fixovaný na textil v tepelnom lise, pri vysokej teplote a tlaku.
Sublimačná tlač Sublimačná tlač umožnuje plnofarebnú potlač ľubovoľného produktu vyhotoveného z polyesteru, alebo zmesy polyesteru. Využíva sa hľavne pri potlači športových dresov, alebo reklamných predmetov (puzzle, hrnček, podložka pod myš ...). Pri sublimačnej tlači sa motív vytlačí pomocou špeciálnych atramentov na prenosový papier, ktorý sa následne umiestni na produkut a fixuje v tepelnom lise. Pri vysokej teplote (cca 190 stupňov Celzia) nastáva samotná sublimácia. Atrament priamo zafarbí polyesterové vlákna materiálu.
Digitálna tlač Digitálna tlač sa vykonáva pomocou tlačiarenského stroja Kornit 931DS. Vďaka nemu sme schopní potlačiť na bavlnené tričká Vaše vlastné fotky a viacfarebné motívy. Potlač je trvácna (neopotrebuje sa ani po 100 praniach), zachytí farebné prechody a jemné detaily. Pamätajte si však - aby potlač bola kvalitná, potrebné je, aby ste nám dodali fotky alebo motívy v najvyššom možnom rozlíšení.
Výšivka Vyšívanie je jednou z najkrajších a najkvalitnejších metód dekorácie textilu. Sme schopný vyšiť už od jedného kusu produktu. Produkty určené na vyšívanie sú označené špeciálnym logom. Výšivka sa hodí predovšetkým na texty a momentálne sa dajú vyšiť aj niektoré motívy z ponuky Shirtinatora. Príliš malé ani príliš veľké písmená, nie je možné kvalitne spracovať. Texty a motívy sa počítačovo spracujú a pripravia pre vyšívanie. Šijací stroj má viacero ihiel, ktorými presne a kvalitne vyšije pripravenú grafiku na textil.
Nie sú vybrané žiadne motívy
SlovenskyZnak
DancingRobot
sexyturtles2
Devil Heart
please wait loading ...