Množstevné zľavy: až do 55%
Pomoc & Kontakt
Máš otázku, žiadosť alebo potrebuješ pomoc?
Radi ti pomôžeme a odpovieme na tvoju otázku.
Kontaktuj nás
Veľa otázok už bolo zodpovedaných v sekcii
"Často kladené otázky"
Prihlásenie / Registrácia
 
 

O SPOLOČNOSTI SHIRTINATOR

Chceš byť v lete ale i po ňom IN? Obľubuješ originálne tričká, s uletenými obrázkami? Tak si vytvor vlastné! Je tu Shirtinator.sk – internetový obchod, v ktorom si môžeš urobiť tričko také, ktoré ti sekne a aké budeš nosiť jedine Ty! Poteš kamoša alebo kamošku a prekvap ich super tričkom, ktoré vytvoríš jedine im.

 

Spoločnosť Shirtinator ponúka svojim zákazníkom možnosť vyrobiť si originálne tričko s potlačou podľa vlastnej fantázie prostredníctvom internetu. Špecializáciou firmy je individuálna potlač tričiek, mikín, či ďalšieho doplnkového textilu, rovnako ako aj potlač darčekových predmetov.

Shirtinator neustále skvalitňuje služby pre individuálnych i firemných zákazníkov nielen investovaním do modernej tlačiarenskej techniky. Jednotlivcom i spoločnostiam ponúka zaujímavý partnerský program, vďaka ktorému môžu prevádzkovať svoj vlastný internetový obchod. Partneri na svojich stránkach ponúkajú tričká a darčeky podľa vlastného návrhu alebo s pripravenými motívmi. Shirtinator pre nich zabezpečí všetko potrebné od prijatia objednávky až po jej doručenie. Partner zarába na vlastnej kreativite a šikovnosti, keďže z každého predaného kusu získava zaujímavé provízie.

Spoločnosť je aktívna na viacerých európskych trhoch vrátane Slovenska, Nemecka a Česka. Shirtinator má v celej Európe viac ako 500 000 spokojných zákazníkov, ktorí si tovar objednávajú prostredníctvom internetových obchodov na stránkach www.shirtinator.sk , www.shirtinator.cz , www.shirtinator.de a www.shirtinator.com.

 

Prevádzkovateľom internetového obchodu Shirtinator.sk je:

 

SHIRTINATOR AG

Infanteriestrasse 19/Geb.03

80797 Mníchov

IČ DPH: SK4020195069

 

Zapísaná na Úradnom súde

Mníchov HRB 167849

 

web: www.shirtinator.sk

e-mail: info@shirtinator.sk

 

please wait loading ...