Množstevné zľavy: až do 70%
Prihlásenie / Registrácia
Zabudnuté heslo
* Povinné polia
 
 

 

Akcia „Tričko pre blogera“ je pre všetkých, ktorí radi píšu. 

 
O akcii

 

Nastal čas pracovného nasadenia a školských povinností. Leto sme nechali za dverami a s vervou sa vrháme do víru povinností. Ale je potrebný aj relax. Každý relaxuje ináč, niekto pri filme, knihe či záhrade a iný pri vlastnom tvorení a písaní blogov na internete. A práv pre vás blogerov je tu nová akcia od www.shirtinator.sk. Je vhodná pre všetkých spisovateľov, redaktorov a dopisovateľov internetových portálov. Môžete získať tričko vašich predstáv, ktoré si sami vytvoríte na www.shirtinator.sk. O vašom vytvorenom tričku (ako aj o shirtinator sk) stačí napísať recenziu alebo vtipný text a máte ho úplne zadarmo.

Ako postupovať?

 

Postup je veľmi jednoduchý. Pošlete nám o sebe a o vašom blogu e-mail, my vás zaradíme do akcie. Akonáhle dostanete od nás potvrdzujúci e-mail, môžete si vybrať tričko v našom kreátore a navrhnete si ho podľa vašich predstáv. To znamená že naň pridáte rôzne texty, fotografie a motívy. Keď bude hotové, pôjdete myškou do pravého horného rohu a kliknete na ikonku e-mail. Vyplníte vaše údaje: Vaše meno a e-mail adresu. Ďalej vyplníte naše meno spoločnosti a náš e-mail: info@shirtinator.sk. Do možnosti správa napíšete: tričko pre blogera a váš názov blogu. Nakoniec kliknete na pošli.


Nezabudnite, že následne je nutné napísať článok o nás a vami navrhnutom tričku.

 
 
Podrobné pravidlá

 

Takže keď máte svoj blog, internetový denník alebo časopis a chcete získať tričko, ktoré si sami navrhnete, tak postupujte podľa nasledujúcich bodov:

 

1. Napíšte nám e-mail na info@shirtinator.sk a nezabudnite uviesť názov svojho blogu, približnú návštevnosť ako aj niečo o tom, ako často na ňom publikujete.

 

2. Váš blog si pozrieme a pokiaľ, nám bude vyhovovať (vyhovuje nám 90 percent blogov), tak vám napíšeme e-mail s potvrdením o tom, že sa môžete zúčastniť nášho programu „Tričko pre blogera", aj s informáciami o postupe, ako aj pravidlami akcie.

 

3. Ako náhle dostanete od nás potvrdzujúci email, môžete si vytvoriť objednávku na  www.shirtinator.sk , pričom si vytvorte akékoľvek tričko – pridajte naň svoju fotku, obľúbený obrázok alebo vtipný text. Pošlite nám vami vytvorené tričko podľa vyššie uvedeného návodu. Nezabudnite, že následne je nutné uverejniť recenziu vo vašom blogu o nás a o vami vytvorenom tričku.

 

Text musí byť najmenej na jednu stránku. Jeden bloger môže získať len jedno tričko. Dôležité: V objednávke napíšte do poznámky „tričko pre blogera", ako aj názov vášho blogu.

 

4. Vašu objednávku následne zaradíme do výroby (trvá približne 5 pracovných dní) a vy sa môžete pustiť do písania príspevku na svoj blog.

 

O päť dní...

 

5. Super, vaše tričko je hotové a pripravené. Budeme vás následne kontaktovať e-mailom, a vy nám ukážete váš rozpísaný, alebo už napísaný príspevok. Dôležité: pokiaľ nám neukážete, že pracujete na príspevku o Shirtinatore – prípadne o vami vytvorenom tričku, tak vám nebudeme môcť poslať hotové tričko. Chceme hrať férovú hru.

 

6. Wow, dostali ste od nás zásielku s tričkom. Spravte zopár fotiek z hotového trička, a zverejnite ho na svoj blog. Super, tričko je vaše.

Zhrnutie

 

Máte záujem o našu novú akciu? - napíšte nám, napíšte o nás a získajte tričko. Jednoducho len píšte, píšte a píšte.
Už teraz sa tešíme na všetky vaše kreatívne texty. 

please wait loading ...