Množstevné zľavy: až do 55%
Pomoc & Kontakt
Máš otázku, žiadosť alebo potrebuješ pomoc?
Radi ti pomôžeme a odpovieme na tvoju otázku.
Kontaktuj nás
Veľa otázok už bolo zodpovedaných v sekcii
"Často kladené otázky"
Prihlásenie / Registrácia
 
 

Ako na to: Vytvor si vlastný návrh s 3D grafickým písmom cez náš dômyselný creator

3D grafické písmo
3D grafické písmo je vysoko populárna záležitosť pri tvorbe vlastného návrhu na potlač oblečenia alebo darčekov. Grafické písmo priťahuje pozornosť, dodáva vyjadreniam väčšiu váhu a ponúka všestranné možnosti pre dizajn. Vytvor si svoj 3D nápis s grafickým písmom pomocou nášho generátoru 3D písma.


Shirtinator generátor 3D písma

Vytváranie si vlastného oblečenia alebo iných produktov s 3D písmom nie je na trhu úplne novou záležitosťou. Techniky písma sa neustále zlepšujú. Kým grafické písmo na oblečení bolo kedysi výhradne ponúkané len v bežných obchodoch a slogany, ktoré boli na tričkách, nosil každý, teraz existujú aj iné možnosti na tvorbu vlastného textu s 3D písmom. So Shirtinator generátorom 3D písma je tvorba vlastného sloganu hračka! A najlepšie je, že všetko je online. Je potrebná len tvoja tvorivosť, čas a náš nástroj na tvorbu vlastného návrhu potlače.


3D písmo – čo to je?

3D – je skratka pre trojrozmerný. Na tento termín dnes narazíš na každom rohu. Či už pri 3D filmoch v kine alebo 3D dizajnoch a modeloch v rôznych oblastiach: 3D efekty sú špeciálnou formou vizualizácie. Kdekoľvek uvidíš 3D textové efekty na obrazovke, oblečení alebo iných produktoch, hneď budeš vedieť o čo sa jedná. Zobrazenie dodáva pocit, akoby objekty či písmena vystupovali dopredu, prehlbuje sa realita obrázku a zvyšuje sa pocit hmatateľnosti objektu. Tento efekt vždy prekvapí a vykúzli úsmev na tvári. V skratke: 3D grafické písmo dovoľuje vytvoriť pútavý, originálny a pekný návrh na potlač trička či iného produktu.


Ako použiť 3D písmo

S našim 3D grafickým písmom môžeš:

  • napísať vlastné meno
  • vytvoriť slogan
  • vložiť iniciály, či len jedno písmenko
  • pridať popisy k obrázku
  • vyskladať si nápis z rôznych grafických písiem


Krok za krokom ako vytvoriť 3D nápis

Vytvor svoj 3D text

Náš creator umožňuje vytvoriť si akýkoľvek text v záložke "Pridaj Text„. Daný text môže byť len písmeno, iniciály alebo slogan. Stačí použiť linky v textovom poli a napísať text. Zapoj svoju kreativitu, čím menej bežný text, tým väčšie prekvapenie pri použití 3D písma.

Vyber svoje 3D písmo

Teraz stačí vybrať v menu „Grafický text„ to grafické písmo z našej ponuky, ktoré sa ti páči najviac. V našej ponuke si určite každý vyberie. Napríklad grafické písmo typu: drevo, kameň, monster efekt či milé medvedíky alebo srdiečka – to všetko máme. Akákoľvek zmena v texte sa okamžite prejaví aj na dizajne na tričku či produkte na ľavej strane. Ak dizajn nebude podľa tvojich predstáv, vždy ho môžeš upravovať až do bodu, kedy už budeš s návrhom spokojný/á. Na zväčšenie alebo zmenšenia písma – textu, stačí jednoducho uchopiť a potiahnuť zväčšovaciu šípku v ľavom poli, ktorá je vnorená do modrého rámiku okolo textu.

Výber viacerých typov 3D písma

Ponúkame široký výber rôznych druhov 3D písma. Je možné použiť viaceré typy v jednom texte. Ak chceš použiť viaceré typy písma, stačí napríklad skopírovať text – pomocou funkcie "duplikovať", ktorú nájdeš pri texte v modrom rámiku, šedou farbou, sú to dva štvorčeky cez seba. Potom stačí už len vybrať iné 3D písmo na zduplikovaný text.
Taktiež je možné vložiť nový text – opäť kliknutím na možnosť "Pridaj Text„ a na ten použiť nový typ grafického písma.
please wait loading ...