Dodanie

Dodacia lehota a doručenie

Informácie ohľadom doručenia Tvojej zásielky nájdeš v nasledujúcom prehľade:

Doručenie spoločnosťou DPD
Hneď ako naša produkcia vytvorí prepravné označenie, obdržíš od nás správu o zásielke s číslom Tvojej zásielky. Sledovanie zásielky je možné, len čo IN DPD naskenuje Tvoju zásielku v centre nákladnej dopravy.

Dodávky v Slovenskej republike sa uskutočňujú prostredníctvom doručenia na výdajné miesta Uloženky, alebo DPD. Expresné zásielky Ti doručí spoločnosť UPS. Štandardné doručenie na Tvojej adrese prebehne maximálne do 5 pracovných dní od dátumu výroby. Pri expresnom doručení garantujeme doručenie do 1-2 pracovných dní od dátumu výroby.

Čo sa stane, ak v čase dodávky nie som doma?
Pokiaľ sa v deň doručenia nenachádzaš na uvedenej dodacej adrese, zásielka bude doručovaná opäť v priebehu nasledujúceho pracovného dňa. Ak by bolo doručenie aj v tento deň neúspešné, budeme kontaktovaní spoločnosťou IN TIME, ktorá zásielku bude doručovať späť na adresu k nám. Pri expres zásielkách je nutný podpis o prevzatí zásielky s potvrdením, že adresát bol na adrese zastihnutý.

Čo mám robiť v prípade, že mi zásielka nebola vôbec doručená?
V tomto prípade nás kontaktuj prostredníctvom nášho zákazníckeho servisu Tvojou správou na www.shirtinator.sk. Vzniknutú situáciu sa budeme snažiť čo najskôr vyriešiť v Tvoj prospech.